HUFIEC ZHP GIŻYCKO

forum zuchów, harcerzy, wędroników i instruktorów Hufca ZHP Giżycko


#1 2012-04-25 18:13:53

GreenGrzesiek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-22
Posty: 6
Punktów :   

Sprawnośc Komputerowiec : Kurs Zastępowych PRÓBA WODZÓW 2012

Imię : Grzesiek
Nazwisko : Wolak
Drużyna : 13 MSDSH Zielone Berety
Sprawnośc do wykonania : Komputerowiec
Zadanie : Sprawozdanie z trzech sejmików

Sejmik I:

Sejmik pierwszy przebiegł bardzo ciekawie. Zostaliśmy podzieleni na tymczasowe zastępy i sądzę, że nikt nie narzeka na swoich  partnerów. Kursy i zajęcia nauczyły mnie nowych rzeczy. Pokazały też, że bycie zastępowym nie jest wcale proste. Zaprawy na początku dnia bardzo pobudzają do działania, a gry na koniec pozwalają lekko rozruszać mózgownice. Jedyne co mnie martwiło to iż sejmik trwał dosyć krótko, lecz w ciągu tych trzech można było się dużo nauczyć.


Sejmik II (nie było mnie na nim ale dowiedziałem się od kolegi i mogę o nim trochę opowiedzieć w pierwszej osobie):

Sejmik drugi na wyspie. Pierwszy dzień nie za bardzo się udał. Około 22:00 trzeba było wracać do Giżycko z powodu silnej burzy . Następnego dnia można było spokojnie jechać na wyspę. Drugi dzień zaczęliśmy od zaprawy na górce zwanej "Golgotą".  Następnie pokazano nam jak zrobić szałas, ognisko, ogrodzenie, a druhny, które miały sprawność kuchcika ugotowały posiłek. Uczono też podstaw terenoznawstwa. Najbardziej mnie zachwyciło przedstawianie o tematyce wojska. Trzeciego i ostatniego dnia spokojnie wróciliśmy do Giżycka i skończyliśmy kolejny ciekawy sejmik.

Sejmik III:

Sejmik trzeci odbył się w Giżycku w harcówce hufcowej. Niedługo po przyjściu mieliśmy pierwsze zajęcia, lecz nie trwały one zbyt długo gdyż trzeba było iść na paradę z okazji 400 lecia Giżycka. Była całkiem fajna. Po przyjściu mieliśmy kolejne zajęcia. Pod wieczór mieliśmy grę terenową trwała do około 22:00. Ku naszej radości o 24:00 obudzono nas na kolejną grę terenową i była dosyć mecząca z tego powodu, że przez pewne księżniczki nie mogliśmy spać. Ostatniego dnia dokończyliśmy zajęcia i przeprowadziliśmy zbiórki dla młodszych harcerzy. Około godziny 15:00 skończył się trzeci a zarazem ostatni sejmik.

Ostatnio edytowany przez GreenGrzesiek (2012-06-21 17:26:16)

Offline

 

#2 2012-04-27 15:32:06

bubon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 17
Punktów :   -1 

Re: Sprawnośc Komputerowiec : Kurs Zastępowych PRÓBA WODZÓW 2012

II SEJMIK ODBĘDZIE SIĘ NA WYSPIE W WYDMINACH 11.05-13.05 o 17:00 Każdy ma znajdować się na wyspie (jest pociąg 15:26 albo indywidualny dojazd)
KAŻDY ZASTĘP MUSI STWORZYĆ TOTEM ZASTĘPU, KTÓRY ODZWIERCIEDLA WAS-PRACAMI KIERUJĄ ZASTĘPOWI.
Przypominam o robieniu sprawności.Każdy musi mieć miejsce w namiocie(namioty uczestnicy biorą indywidualnie).

Offline

 

#3 2012-05-18 17:09:37

GreenGrzesiek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-22
Posty: 6
Punktów :   

Re: Sprawnośc Komputerowiec : Kurs Zastępowych PRÓBA WODZÓW 2012

nie było mnie więc mówię iż Jedną sprawność wykonałem ( Leśny Człowiek ) i nie wiem czy z trzeciego sejmiku tez robić sprawozdanie, bo napisze to dopiero po sejmiku. Proszę o info i odpowiedź.

Offline

 

#4 2012-05-21 21:43:09

bubon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-23
Posty: 17
Punktów :   -1 

Re: Sprawnośc Komputerowiec : Kurs Zastępowych PRÓBA WODZÓW 2012

tak zrobisz sprawozdanie

Offline

 

#5 2012-05-22 20:19:06

GreenGrzesiek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-22
Posty: 6
Punktów :   

Re: Sprawnośc Komputerowiec : Kurs Zastępowych PRÓBA WODZÓW 2012

ale bedzie sie liczyc jako sprawnosc w czasie trzech sejmików tak?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl